Külguksed ja jalgvärav

Külguksed

Tellija esitatud mõõtude ja soovide alusel toodab RYTERNA teie valitud garaažiuksega sobiva külgukse. RYTERNA külguksed toodetakse 40 mm paksusest, polüuretaaniga (PU) soojustatud ja alumiiniumprofiilidega raamitud sektsioonidest. Ukse ümber on kummitihendid. Külgukse aknad seatakse samale kõrgusele garaažiukses olevate või soovi korral ka teiste akendega. Kliendi soovil võib toota kahepoolsed külguksed.

Jalgvärav

Kui on vajalik täiendav läbipääs garaaži, aga külgukse jaoks pole ruumi, võiks lahenduseks olla garaaži ukselehte sisseehitatud hingedel uks. Standardne jalgvärava komplekt koosneb ukse sulgemise mehhanismist, lukust ja käepidemest. Võite valida standardse, madala lävega jalgvärava, mis võimaldab kergesti siseneda jalgrattaga või ratastooliga.

Rohkem külguksed ja jalgvärav kohta:

Detailne informatsioon

Meie roostevabast terasest raamiga aknad annavad teie garaažiuksele kaasaegse ja eksklusiivse välimuse. Kasutage meie soovitatud motiive ja stiile või looge oma.

Roostevabast terasest ümmargune aken - ø314 mm, ø234 mm, ø154 mm
Ümmargune aken
ø314 mm, ø234 mm, ø154 mm
Roostevabast terasest ruudukujuline aken - 315 x 315 mm; 235 x 235 mm; 155 x 155 mm
Ruudukujuline aken
315 x 315 mm; 235 x 235 mm; 155 x 155 mm
Roostevabast terasest ristkülikukujuline aken - 805 x 155 mm
Ristkülikukujuline aken
805 x 155 mm

Rohkem informatsiooni:

Pakume mitmesuguseid aknaid ja klaaside vahele paigaldatavaid dekoratiivseid liiste, mis annavad igale majale erilise välimuse. Akrüülist aknaraamid ning dekoratiivsed liistud on võimalik värvida teie ukse või maja muude elementidega sobivas värvitoonis.

Topelt PVC aknad: standard raam valge, standard raam must, CROSS
PVC aknad seatud SUNRISE

Rohkem informatsiooni:

Läbipaistvad paneelid võivad olla anodeeritud alumiiniumist raamiga sobivas värvitoonis või RAL paleti kuldse tamme viimistlusega, mis sobib olemaolevate akende ja uste värviga. Kahekordsed akrüülist aknad võivad olla läbipaistvad, matid, rastriga või toonitud.

Standardne kogu ulatuses läbinähtav paneel FULL VIEW, läbipaistev
Standardne, läbipaistev
Standardne kogu ulatuses läbinähtav paneel FULL VIEW, härmas
Standardne, härmas
Standardne kogu ulatuses läbinähtav paneel FULL VIEW, matt
Standardne, matt
Standardne kogu ulatuses läbinähtav paneel FULL VIEW, värvitud
Standardne, värvitud
Standardne kogu ulatuses läbinähtav paneel FULL VIEW, polükarbonaat
Standardne, polükarbonaat
Thermo kogu ulatuses läbinähtav paneel FULL VIEW, läbipaistev
Thermo, läbipaistev

Rohkem informatsiooni:

Vaatamata RYTERNA dekoratiivsete elementide laiale valikule kutsume teid looma oma isiklikku disaini, et teie garaažiuks näeks välja ainulaadselt. Saatke meile oma eskiis ja me valmistame täpselt teie soovile vastava garaažiukse, kui see on vaid võimalik. Võite luua ukse, mis sobib teie olemasolevate uste või teiste elementidega. Me vajame ainult ava mõõtmeid ja eskiisi või ukse fotot, mille disaini te soovite korrata. Lisatavad dekoorielemendid on toodetud roostevabast terasest jaJust RAL paleti värvides plaadist.

Dekoratiivsed elemendid
Dekoratiivsed elemendid
Dekoratiivsed elemendid, värvitud
Dekoratiivsed elemendid, värvitud

Rohkem informatsiooni:

RETRO stiilis uksed on ette nähtud vanadele või vanaaegses stiilis hoonetele. Nende uste sektsioonid on dekoreeritud sarnaseks puitlaudisele, millesse võib komponeerida alumiiniumraamistuses aknaid dekoratiivsete liistudega klaaside vahel ja alumiiniumraami katvate samasuguse puidumustriga laudadega. Uksed komplekteeritakse vanaaegses stiilis metallhingede ja käepidemetega. Kliendi soovil võime toota ukse tema esitatud eskiisi alusel.

Puit kaunistatud
Värvitud paneelid
Okoume Wood kaunistatud
Puit kaunistatud

Hinnapäringu esitamine

KIIRE TARNE

Tarneaeg Eesti piires on ainult 1-2 tööpäeva

HULGIMÜÜK

«Larossa Grupp OÜ» tegeleb hulgi- ja jaemüügiga ning on avatud ettepanekutele koostööks ehitusfirmade ning -kauplustega. Hulgimüügi küsimuste korral palume saata e-kiri aadressile: aleksandr@larossa.ee.

Võta meiega ühendust

Miks meid valitakseKlientide tagasiside

Oleme sealt mõned aastad tagasi endale ukse ja aknad tellinud ja kohe oli tunda, et seal töötavad oma ala spetsialistid! Nii toode ise kui ka teenindamine oli kõrgel tasemel. Meid aidati nii parema toode valikuga kui ka paigaldamisega (paigaldajal käed kasvavad õigest kohast). Töötajad olid alati abivalmid ja hea meelega vastasid meie küsimustele, siiralt soovitame!

Ilja A. (Narva)
MEIE USALDUSVÄÄRSED PARTNERID
Asmodas
Venipak
Krispol
Elporta
Odintsovo
Ryterna
Optim Doors & Interior
Unidoors
Vi Lario
Buldoors
Stollar
Mastino