Kokkukeeratavad võred

Võrede eesmärk – ruumide kaitse sissetungijate eest. Peamised omadused vastupidavus ja usaldusväärsus. Need tuleks soetada vastavalt kvaliteedile, aga ka esteetilisele väljanägemisele, mis sobib maja või ruumi stiiliga.

Kokkukeeratavate võrede iseärasused:

  • võresid juhitakse kas käsitsi või automaatselt;
  • valmistatakse kas terasest või alumiiniumist;
  • valmistatakse vastavalt individuaalsetele tellimustele;
  • kui võresid pole vaja, siis saab neid kokku keerata ja nad ei ole nähtavad.

Tehnilised andmed

KoostisosadKokkukeeratavate võrede konstruktsioon on analoogne turvažalusiide konstruktsiooniga. Erinevus on selles, et ühtse profiili asemel kasutatakse alumiiniumist ribasid.
KinnitamineKokkukeeratavad võred paigaldatakse kas akna või ukseava ette või taha. Ava kohal on mehhanism, kuhu võre keeratakse kokku.
Juhtimis mehhanismid
  • Käsitsi
  • Elektriline
Garantii24 kuud

Hinnapäringu esitamine

KIIRE TARNE

Tarneaeg Eesti piires on ainult 2-5 tööpäeva (va saared)

HULGIMÜÜK

«Larossa Grupp OÜ» tegeleb hulgi- ja jaemüügiga ning on avatud ettepanekutele koostööks ehitusfirmade ning -kauplustega. Hulgimüügi küsimuste korral palume saata e-kiri aadressile: aleksandr@larossa.ee.

Võta meiega ühendust

Miks meid valitakseKlientide tagasiside

Oleme sealt mõned aastad tagasi endale ukse ja aknad tellinud ja kohe oli tunda, et seal töötavad oma ala spetsialistid! Nii toode ise kui ka teenindamine oli kõrgel tasemel. Meid aidati nii parema toode valikuga kui ka paigaldamisega (paigaldajal käed kasvavad õigest kohast). Töötajad olid alati abivalmid ja hea meelega vastasid meie küsimustele, siiralt soovitame!

Ilja A. (Narva)
MEIE USALDUSVÄÄRSED PARTNERID
Asmodas
Venipak
Krispol
Elporta
Ryterna
Optim Doors & Interior
Vi Lario
Stollar