Müügitingimused

Enne ostu sooritamist palun tutvuge põhjalikult Larossa Grupp OÜ veebipoe tingimustega.

 1. Müügitingimuste kehtivus
  1. Müügitingimused kehtivad www.uksed24.ee veebipoest ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja Larossa Grupp OÜ (edaspidi Veebipood) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.
  2. Veebipood jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.uksed24.ee
  3. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Veebipoest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid.
  4. Veebipoes tellimust vormistades kinntab Ostja, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.
 2. Hinnainfo
  1. Kõik hinnad Veebipoes on välja toodud Eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%.
  2. Hinnale lisandub transpordi hind vastavalt ostja valitud tarneviisile.
  3. Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse veebilehel www.uksed24.ee
 3. Tellimuse vormistamine
  1. Lisage soovitud kaup ostukorvi.
  2. Tellimuse vormistamiseks vajutage kõigepealt ostukorvis lingile „Telliˮ.
  3. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise- ning makseviis, tutvuge uksed24.ee e-poe müügitingimustega ja pange linnuke lahtrissse, et olete sellega nõus, vajutage lingile „Esita tellimusˮ. Seejärel saate tasuda mugavalt pangalingi kaudu.
  4. Pangalingi kaudu toimub tasumine Maskekeskus AS maksekeskkonnas, kus on võimalik tasuda nii Swedbank, SEB, LHV, Danske, Nordea ja Krediidipank pangalingi kaudu. Makse teostatakse ilma lisakuluta Maksekeskus AS kontole, kust jõuab makse otse Veebipoele. Oma panga väljavõttel näed makse saajana Maksekeskus AS.
  5. Andmed euromakse sooritamiseks koos kõigi kehtivate riiklike maksudega ja lisanduvate tasudega leiate pärast tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arvelt. Samuti saadetakse ostjale e-kiri tellimuse kinnitusega.
  6. Täitke andmete ja tellimuse kinnituse leheküljel olevad lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub Teie ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine.
  7. Esitatud tellimust enam ostja muuta ei saa. Muudatuste tegemiseks tuleb pöörduda pood@uksed24.ee.
  8. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest Óstja esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
  9. Tellimused, mille eest ei ole tasutud, annulleeritakse 2 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest.
 4. Kauba kohaletoimetamine
  1. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Veebipood tellimuse ning saadab kauba oma transpordiga ehk annab selle kohaletoimetamiseks üle ettevõtte logistikapartnerile – Via Express OÜ, Venipak Eesti OÜ.
  2. E-poe veebilehel näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Veebipoe pangakontole.
  3. Laos olevad tooted tarnime Ostja maja ukseni 2-5 tööpäeva jooksul Eesti Vabariigi piires ja 4-10 tööpäeva jooksul EL piires. Tellimisel tooded ei ole e-poe osa. Tellimisel olevate toodete tarneaeg on määratud kauba leheküljel ja tarne sõlmitakse erikokkuleppe alusel. Selle tellimiseks Ostja saadab päringu.
  4. Kaup transporditakse maja välisukse juurde, hoonesisest logistikat ei toimu.
  5. Kaup antakse Ostjale üle saatedokumentide alusel. Kauba kättesaamisel kohustub klient kauba üle vaatama ja fikseerima kahjustused. Oma allkirja üleandmis-vastuvõtmise aktile andmisega kinnitab Ostja, et on kauba kahjustamata kätte saanud ja ei oma pretentsioone kauba suhtes. Vigastatud pakendiga toode tuleb tagastada kullerile ning saata informatsioon e-posti aadressile pood@uksed24.ee.
  6. Veebipood ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Veebipood ei saanud mõjutada ega ette näha.
 5. Tagastamisõigus
  1. Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. Avaldus tellimuse tühistamisest ja toote tagastamisest tuleb teha kirjalikult e-mailile pood@uksed24.ee.
  2. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning peab olema kahjustamata, siltidega, originaalpakendis ja korralikult pakitud. Raha tagastatud kauba eest laekub tagasi Kliendi pangakontole 14 tööpäeva jooksul.
  3. Ostja ei pea kaupa tagastama logistikafirma vahendusel, kui veebipood on nõustunud kaubale ise järele tulema.
  4. Kõik otsesed kaubast taganemise kulud kannab Ostja.
 6. Garantii
  1. Vastavalt Võlaõigusseadusele on Ostjal õigus pretensioone esitada 2 aasta jooksul tootel ilmnenud lepingutingimuste mittevastavuse eest alates kauba kättesaamisest, sellest kuue esimese kuu jooksul tekkinud defekti puhul eeldatakse, et see oli olemas ostmise momendil ning defekti iseloomu peab välja selgitada müüja, kui selline eeldus ei ole vastuolus asja või puuduse olemusega.
  2. Toote defekti ilmnemisel, kohustub Ostja teavitama Veebepoodi problemist e-posti aadressil pood@uksed24.ee.
  3. Kui defekt on tehnoloogilise iseloomuga, võib Ostja nõuda toote parandamist ning parandamise võimaluse või ebaefektiivsuse korral toote asendamist. Raha tagastamist on võimalik nõuda juhul, kui asendamine mõistliku aja jooksul pole osutunud võimalikuks sobiva toote puudumise tõttu.
  4. Veebipood ei vastuta:
   1. Ostja süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustumise eest.
   2. Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel.
   3. Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.
 7. Vääramatu jõud
  1. Veebipood vastutab Ostja eest Larossa Grupp OÜ poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
  2. Ostja vastutab Veebopoe ees Ostja poolt käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
  3. Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta käesolevate tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteteostamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteteostamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole poolt kontrollitav (vääramatu jõud).
  4. Veebipood ei kompenseeri moraalset kahju, mida võib tekitada Ostjale tarneaegade, hindade ja muude tingimuste muutmine käesolevate tingimuste raames.
  5. Veebipood ei kompenseeri Ostja kulusid, mis tekivad asjaolust, et Ostja võttis enda peale kolmandate (Veebipoest mittesõltuvate) isikute ees kohustusi käesolevate tingimustega vastuolus olevatel tingimustel.
 8. Muu
  1. Kui Veebipood on keeldunud Ostja kaebust lahendamast või Ostja ei ole nõus Veebipoe pakutud lahendusega ja leiab, et on rikutud tema õigusi või kahjustatud tema huve, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijakaebuste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Ostja võib esitada kaebuse ise või esindaja kaudu. Tarbijakaitse komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel. Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbijate nõustamiskeskusesse.
KIIRE TARNE

Tarneaeg Eesti piires on ainult 2-5 tööpäeva (va saared)

KLIENDITEENINDUS EPOOD

+372 53542121

pood@uksed24.ee

HULGIMÜÜK

«Larossa Grupp OÜ» tegeleb hulgi- ja jaemüügiga ning on avatud ettepanekutele koostööks ehitusfirmade ning -kauplustega. Hulgimüügi küsimuste korral palume saata e-kiri aadressile: info@larossa.ee.

Võta meiega ühendust

MEIE USALDUSVÄÄRSED PARTNERID
Asmodas
Venipak
Krispol
Ryterna
Uksed24 uksed
Stollar