Paneelid

Moodne akende klaaspindadel kasutatav tehnoloogia ei tähenda ainult seda, et siseruumid hoitakse soojad, kuid ühtlasi vähendatakse müra. Hea müra- ja soojusisolatsioon tagab mugavuse ja efektiivse töökeskkonna.
Turvaklaaside paketid pakuvad rahu, tagades samaaegselt pindade suurema atraktiivsuse tänu kaunistuste rikkalikule varieeruvusele.

Topeltklaas

Tänapäevaste akende standardiks on topeltklaas. Klaaspinnad eraldatakse argooniga täidetud õõnsusega, millel on õhust oluliselt paremad isoleerivad omadused.

  • Hea soojuspidavus
  • Müra vähendamine
Kolmekordne klaas

Kolmekordne klaas on nende jaoks, kes soovivad väga efektiivset soojuspidavust.  Kolmas klaaspind suurendab klaaspindade vahele jäävat ruumi, tõstes nii isolatsiooni efektiivsust.

  • Soojuskao efektiivne piiramine
  • Veelgi parem müraisolatsioon

Ornamendiga klaaspaketid on kasutatavad selleks, et aken muuta originaalsemaks. Ornamendiga klaaspaketid on kasutatavad paljudes olukordades tänu erinevatele funktsionaalsetele ja dekoratiivsetele omadustele. Need sobivad hästi elementideks vaheseintel, kuid ka kasutamiseks vannitoas või köögis. Lai valik stiile tähendab, et neid on võimalik kasutada nii elamutes kui ärihoonetes.

Szynszyla
Szynszyla
Niagara mat
Niagara mat
Crepi
Crepi
Master carre
Master carre
Kora
Kora
Deszczyk
Deszczyk
Delta mat
Delta mat

Peegeldavad klaaspaketid on kasutamiseks seal, kus väga läbipaistev pind võib tähendada soojuse soovimatut kadu. Muidugi sobivad need kasutamiseks kodudes, kontorites, avalikes hoonetes. Peegeldavad pinnad on valmistatud värvitud klaasist, millele on lisatud metalli või metalloksiidi kiht, mis peegeldab valguskiiri nagu peegel.

Tänapäeval on turvalisus aina olulisem. Tänu tehnoloogia arengule ei tule enam paigaldada hoone välisilmet riivavaid metallvardaid. Röövlite vastu kaitsvad klaaspinnad (P2) on loodud kasutamiseks üksikpereelamutes, hotellides, kontorites ja poeakendel, millel on standardsed turvavajadused. Kõrgema turvanõudega hoonete, s.o. villade, keemialaborite, luksuskorterite ja ostukeskuste puhul, on võimalik kasutada kõrgema klassi röövlite vastu kaitsvaid klaaspindasid (P4).

KIIRE TARNE

Tarneaeg Eesti piires on ainult 2-5 tööpäeva (va saared)

HULGIMÜÜK

«Larossa Grupp OÜ» tegeleb hulgi- ja jaemüügiga ning on avatud ettepanekutele koostööks ehitusfirmade ning -kauplustega. Hulgimüügi küsimuste korral palume saata e-kiri aadressile: aleksandr@larossa.ee.

Võta meiega ühendust

Miks meid valitakseKlientide tagasiside

Oleme sealt mõned aastad tagasi endale ukse ja aknad tellinud ja kohe oli tunda, et seal töötavad oma ala spetsialistid! Nii toode ise kui ka teenindamine oli kõrgel tasemel. Meid aidati nii parema toode valikuga kui ka paigaldamisega (paigaldajal käed kasvavad õigest kohast). Töötajad olid alati abivalmid ja hea meelega vastasid meie küsimustele, siiralt soovitame!

Ilja A. (Narva)
MEIE USALDUSVÄÄRSED PARTNERID
Asmodas
Venipak
Krispol
Elporta
Ryterna
Optim Doors & Interior
Vi Lario
Stollar