Klaasvardad

Klaasvardad on dekoratiivse iseloomuga ja parandavad akna esteetilist väljanägemist, andes sellele spetsiifilise iseloomu. Kunagi kasutati klaasvardaid ainult puitakende puhul. Tänapäeval saab neid kasutada ka PVC-akende puhul.

Sisemised klaasvardad

Tegemist on klassikalise valikuga unikaalse väljanägemise loomiseks. Need on võimalik paigaldada aknapindade vahele nii, et tekib pinnapaketi loomulik osa. See süsteem ei avalda mõju õhule, tolmule ega niiskusele. Selle tulemusena ei ole tarvis klaasvardaid eraldi puhastada ega hooldada.

Saadaolevad pikkused: 8 mm, 18 mm, 26 mm ja 45 mm

Välimised klaasvardad

Välimised klaasvardad liimitakse otse aknapinna välispinnale. Kunagi olid need väga populaarsed klaasakendel, kuid on kasutust leidnud ka PVC-akende juures. Välimised klaasvardad on valmistatud samast materjalist kui aknad ise, tagades nii nende sobituva väljanägemise.

Saadaolevad pikkused: 8 mm, 18 mm, 26 mm ja 45 mm

KIIRE TARNE

Tarneaeg Eesti piires on ainult 2-5 tööpäeva (va saared)

HULGIMÜÜK

«Larossa Grupp OÜ» tegeleb hulgi- ja jaemüügiga ning on avatud ettepanekutele koostööks ehitusfirmade ning -kauplustega. Hulgimüügi küsimuste korral palume saata e-kiri aadressile: aleksandr@larossa.ee.

Võta meiega ühendust

Miks meid valitakseKlientide tagasiside

Oleme sealt mõned aastad tagasi endale ukse ja aknad tellinud ja kohe oli tunda, et seal töötavad oma ala spetsialistid! Nii toode ise kui ka teenindamine oli kõrgel tasemel. Meid aidati nii parema toode valikuga kui ka paigaldamisega (paigaldajal käed kasvavad õigest kohast). Töötajad olid alati abivalmid ja hea meelega vastasid meie küsimustele, siiralt soovitame!

Ilja A. (Narva)
MEIE USALDUSVÄÄRSED PARTNERID
Asmodas
Venipak
Krispol
Elporta
Ryterna
Optim Doors & Interior
Vi Lario
Stollar