PVC uksed

GEALAN on loonud uue HST lükanduste süsteemi (S 8000 Q süsteemil põhinedes) paksusega 170 mm. Edasi arendatud ja efektiivsed disainitehnikad tehniliselt efektiivsete kujude loomiseks on leidnud rakendust kõrge vastupidavusega sünteetilise kuju loomisel. Lisaks sellele on üritatud parandada soojuspidavust, optimeerides samal ajal toote ökonoomsust ja funktsionaalsust.

Kasutatud süsteem on suuteline tagama märkimist vääriva näitaja Uf=0,95 W/m2K . Luugi kõrgem stabiilsus on võimalik tänu erilise disainiga seintele, mis on eriti kasulikud klaaspindade kasvava massi juures. HST lükanduksed on kasutusel siis, kui on tarvis luua avara ruumi efekti, kus puuduksid kunstlikud takistused. Suured klaasitud pinnad tagavad valguse sujuva liikumise toas. Lisaks on võimalik klaaspindu lisada otse põrandale, muutes uksesüsteemi peaaegu nähtamatuks.

PSK lükanduste süsteem on loodud hulgaliselt testitud GEALAN S 8000 IQ aknasüsteemile. Tegemist on traditsioonilise lahendusega terrassi- ja aiasissepääsude juures kasutamiseks. Lükanduste süsteemid võimaldavad kasutada rohkem klaaspindasid, et pakkuda toas rohkem looduslikku valgust. Tegemist on eelkõige suurepärase ja levinud alternatiiviga traditsioonilistele kaheluugilistele rõduustele, millega võrreldes lükanduksed kasutavad vähem ruumi valguse tuppa juhtimisel.

PSK lükanduste süsteem on loodud hulgaliselt testitud GEALAN S 8000 IQ aknasüsteemile. Tegemist on traditsioonilise lahendusega terrassi- ja aiasissepääsude juures kasutamiseks.

Lükanduste süsteemid võimaldavad kasutada rohkem klaaspindasid, et pakkuda toas rohkem looduslikku valgust. Tegemist on eelkõige suurepärase ja levinud alternatiiviga traditsioonilistele kaheluugilistele rõduustele, millega võrreldes lükanduksed kasutavad vähem ruumi valguse tuppa juhtimisel.

GEALAN ukseprofiil on loodud kõrgelt hinnatud GEALAN 8000 aknasüsteemile.

Ristlatid on paigaldatud nii, et tagavad kõrgeima võimaliku stabiilsuse. Tänu nende paigutusele 74 mm paksusega profiilis, on võimalik kasutada (kuni 30%) kõrgema vastupidavusega terast. Need tehases paigaldatud tugevdused võimaldavad lukud kiiresti paigaldada. Erilised kinnitused lävepakul võimaldavad raami, välisukse ja lävepaku liita suletud üksuseks.

Luugi jäigemaks muutmiseks on uksed varustatud sobivate nurgaklambritega. Profiil ise sobitub kõigi tavakasutuses levinud seadmete ja lukkudega.

KIIRE TARNE

Tarneaeg Eesti piires on ainult 2-5 tööpäeva (va saared)

HULGIMÜÜK

«Larossa Grupp OÜ» tegeleb hulgi- ja jaemüügiga ning on avatud ettepanekutele koostööks ehitusfirmade ning -kauplustega. Hulgimüügi küsimuste korral palume saata e-kiri aadressile: aleksandr@larossa.ee.

Võta meiega ühendust

Miks meid valitakseKlientide tagasiside

Oleme sealt mõned aastad tagasi endale ukse ja aknad tellinud ja kohe oli tunda, et seal töötavad oma ala spetsialistid! Nii toode ise kui ka teenindamine oli kõrgel tasemel. Meid aidati nii parema toode valikuga kui ka paigaldamisega (paigaldajal käed kasvavad õigest kohast). Töötajad olid alati abivalmid ja hea meelega vastasid meie küsimustele, siiralt soovitame!

Ilja A. (Narva)
MEIE USALDUSVÄÄRSED PARTNERID
Asmodas
Venipak
Krispol
Elporta
Ryterna
Optim Doors & Interior
Vi Lario
Stollar